Високоякісні ІТ-послуги

Image

Технології успіху

Компанія Softline — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій України.

Softline (ЄДРПОУ 37962095) надає високоякісні ІТ-послуги, забезпечуючи можливість отримати додатковий прибуток та підвищити бізнес-цінність інвестицій в ІТ. Наш досвід, широкий спектр компетенцій, партнерство із провідними вендорами забезпечують успішну реалізацію проєктів будь-якого ступеня складності: від побудови локальних мереж та центрів обробки даних до територіально розподілених інтегрованих мереж.
0
Авторських розробок
0
Впроваджень
0
Початок роботи
0
Технологічних партнерів

Компанія має дозволи, ліцензії та свідоцтва:

Спеціальний дозвіл Служби безпеки України №КВ2-2017-23 виданий 16 березня 2017 року (діє до 21.02.2021) на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею.

Свідоцтво про внесення до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення.
Ліцензія Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України №419784 серія АВ видана 25 липня 2008 року на розроблення, виробництво, використання, експлуатацію, сертифікаційні випробування, тематичні дослідження, експертизу, ввезення, вивезення криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації, надання послуг в галузі криптографічного захисту інформації.

Місія та візія

Місія компанії
Забезпечувати клієнтів у державному та комерційному секторах інноваційними інформаційними системами, які економлять їм час та кошти завдяки автоматизації рутинних процесів.
Softline
Адреса приймальні:
Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 15/15
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua
Маршрут на Google Map

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.