Компанії фінансового сектора працюють в умовах жорсткої конкуренції, коли необхідно постійно вдосконалювати свої послуги. Ми допомагаємо відповідати очікуванням клієнтів на кожному етапі бізнес-процесу завдяки нашому досвіду і професіоналізму у сфері фінансового консалтингу і технологій.
Електронний документообіг банківської установи
Електронний документообіг банківської установи
З 1 січня 2019 року Нацбанк дозволив електронний документообіг в банківській системі. Це сприяє зменшенню витрат на формування та зберігання документів. Softline має рішення для банків та фінорганізацій, що дозволяють повністю перейти на електронний документообіг.
Технології для взаємодії банку з клієнтом
Технології для взаємодії банку з клієнтом

Softline пропонує рішення для спрощення процесу контактування клієнтів з банком та банку з клієнтами. Розробка дозволяє онлайн-реєстрацію звернень, смс-розсилку повідомлень та телефонний контакт з клієнтами. Результати спілкування зберігаються та обробляються.

Автоматизація страхових компаній
Автоматизація страхових компаній
Ми створюємо комплексні рішення, що дозволяють вирішувати задачі прогнозування, планування, обліку і контролю у діяльності страхової компанії, включаючи формування усіх видів звітності, а також детальне бюджетування діяльності компанії та її підрозділів.