ІТ-рішення для фахівців з права

Використання інформаційних технологій є ефективним засобом поліпшення якості роботи правоохоронців та судової влади. Вони дозволяють ефективніше здійснювати реалізацію прав та свобод людини й громадянина. Важливою для нашої компанії є співпраця з юридичними компаніями та адвокатами, яким ми надаємо послуги вже понад 15 років.
Розробка сайтів юридичних компаній
Розробка сайтів юридичних компаній
Ми пропонуємо як сайти-визитівки, так і комплексні системи для надання послуг онлайн з використанням електронного цифрового підпису. Розробляємо на замовлення юридичні портали.
Рішення для онлайн-консультацій
Рішення для онлайн-консультацій
Softline має досвід та компетенції для створення кол-центрів, що надають правову допомогу громадянам цілодобово в онлайн-режимі — як операторами-людьми так і чат-ботами.
Документообіг для правової системи
Документообіг для правової системи
Технології та рішення від Softline працюють в МВС, СБУ, прокуратурі, судах тощо. Це системи документообігу, автоматизованого розподілу справ, різноманітні бази даних та реєстри.
Softline
Адреса приймальні:
Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 15/15
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua
Маршрут на Google Map

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.