Пресрелізи та блог

Антон Марреро: Державні сайти мають стати електронними приймальнями, а не "визитівками"

  • Перегляди: 523

— Сайти державних органів влади повинні стати основою для системи «Електронного уряду» України — вважає почесний президент Softline Антон Марреро. Про це він заявив в ході інтерв'ю журналістам інформагентства «Власть интеллекта» в четвер, 6 вересня. Однак, за його словами, для цього потрібно внести ряд змін до законодавства.

— Сьогодні на всіх без винятку сайтах є розділ «Контакти» або «Зворотній зв'язок». Але якщо громадянин надсилає до держоргану електронного листа або відправляє запит за допомогою спеціальної форми, держорган не зобов'язаний обробляти його запит і відповідати на нього. Навіть якщо службовці і приймають електронні запити, у відомстві їх роздруковують на папері і далі документ ходить по кабінетах з такою ж швидкістю, як і надісланий поштою звичайній паперовий лист. Самі розумієте, що це довго і неефективно, — відзначає Антон Марреро.

— За його словами, в результаті сайти державних органів влади являють собою не більш, ніж «візитівки». Але для роботи системи «Електронного уряду» потрібно щоб інтернет-сайт став повноцінною електронної приймальнею. Працювати це має приблизно так: українець, пройшовши процедуру ідентифікації, зможе замовити й отримати будь-які довідки, дозволи; відправляти інформаційні запити та отримувати відповіді на них в електронному вигляді. — У країнах ЄС більше 70% державних послуг доступні в режимі онлайн, — наголошує Антон Марреро.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.