Пресрелізи та блог

Антон Марреро: електронний документообіг заощаджує для організації $300 тис. на рік

  • Перегляди: 457

19 вересня у Києві розпочнеться виставка-конференція Docflow-2012, де беруть участь і компанії консорціуму Intecracy Group. Антон Марреро, член наглядової ради консорціуму і почесний президент Softline, анонсуючи виставку перед партнерами, розповів про переваги СЕД для бізнесу.

— Інформація у паперовому архіві важкодоступна: потрібно йти в архів і шукати документ, що займає від півгодини до декількох діб. Втрачається час, який коштує дуже дорого. — У середньому в рік на пошук або збір даних співробітник витрачає 8,8 години на тиждень (цілий робочий день!), а компанія в якій він працює, за даними консалтингового агентства IDC в розрахунку на одного співробітника, в рік марнує $14209. Якщо із документами в організації працює 200 співробітників, втрати становлять близько $300 тис. на рік (з урахуванням витрат на друк). — Це дуже багато, — говорить Антон Марреро.

Саме для того, щоб повністю вирішити означені вище проблеми і були розроблені системи електронного (безпаперового) документообігу (СЕД), серед яких одним із найкращих рішень є програмний комплекс серії Megapolis, розроблений компаніями консорціуму Intecracy Group.

Чи знаєте ви що:

— 30% робочого часу йде на пошук і узгодження документів;
— 6% документів губляться і потім вже не знаходяться взагалі;
— Практично кожен внутрішній документ в компанії копіюється до 20 разів;
— Без СЕД продуктивність праці співробітників знижується на 20-25%;
— Зберігати архів електронних документів на 80% дешевше, ніж паперових

Система електронного документообігу Megapolis.DocNet створена на основі концепції ECM (Enterprise Content Management) і підтримує повний життєвий цикл управління документами та автоматизацію бізнес-процесів будь-якого рівня складності. Megapolis.DocNet дозволяє автоматизувати процеси створення, узгодження, затвердження, обліку, зберігання, пошуку і контролю виконання вхідних, вихідних і внутрішніх документів організації. Результат - підвищення ефективності роботи фінансової компанії у 5-6 разів. Крім того, система є web-орієнтованим додатком, що дає можливість працювати в ній співробітникам компаній з будь-якої точки планети, де є вихід в Інтернет за допомогою сучасних мобільних пристроїв (телефонів/смартфонів, планшетів, ноутбуків/нетбуків і навіть SmartTV).

— Інтерфейс є дуже простим і зрозумілим, а процес обробки документів — максимально гнучким. В результаті робота з електронними документами в системі Megapolis.DocNet мало чим відрізняється від процесу роботи з паперовими аналогами (візування, підписання, розгляд), — говорить Антон Марреро, — фактично, фахівці Intecracy Group створили одну з кращих систем електронного документообігу на ринку.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.