Пресрелізи та блог

Антон Марреро: Інформатизація підніме українську медицину на новий рівень

  • Перегляди: 466

Член наглядової ради IT-консорціуму Intecracy Group та почесний президент ТОВ Softline Антон Марреро в ході зустрічі з журналістами профільних медичних ЗМІ 6 вересня 2012 озвучив перспективи автоматизації медичної галузі.

Експерт з IT-технологій впевнений, що із впровадженням комп'ютерних технологій відбудеться серйозний ривок у підвищенні рівня медобслуговування населення.

— Сьогодні складно уявити собі організацію, де бухгалтер працює без комп'ютера. Чисто теоретично він може вести облік на папері, але на практиці, по-перше, у нього буде багато помилок, по-друге, він фізично не впорається із сучасним навантаженням. На жаль, лікарю доводиться займатися не тільки безпосередньо лікуванням, але й витрачати досить багато часу на заповнення численних форм, бланків, журналів — і в цьому сенсі його робота схожа з бухгалтерської. Але чомусь бухгалтерам полегшили роботу, а лікарям доводиться робити це все вручну — говорить Антон Марреро. За його словами, IT-технології багато в чому здатні допомогти. — Лікарів можна і потрібно розвантажити, щоб вони могли зосередитися виключно на пацієнтах, а не витрачали час на паперову рутину, — відзначає експерт.

За словами Антона Марреро, розроблені компаніями консорціуму Intecracy Group технології дозволяють перейти до повної інформатизації медицини. — Наше програмне забезпечення дозволяє запровадити систему електронних медичних паспортів, — говорить експерт. До кожної електронної картки пацієнта вносяться необхідні для лікаря дані, наприклад, діагноз, клінічні особливості перебігу хвороби, протокол огляду. Всі ці параметри дуже важливі для вирішення різноманітних клінічних задач, діагностики та при виборі методів лікування.

— Однак мова йде не тільки про використання комп'ютера в якості помічника лікаря при вирішенні клінічних задач, але й про те, щоб здійснювати повний контроль за лікувально-діагностичним процесом, — відзначає Антон Марреро. Наприклад, автоматизація роботи реєстратури і приймального покою стаціонару допомагає при первинному оформленні документів, пошуку даних про пацієнта. При цьому і складання підсумкових форм виявляється простим процесом, а інформація у них — гарантовано достовірною.

Для пацієнтів інформатизація медичних закладів означає, що лікування буде проводитися більш якісно, зникнуть черги, а ціни на послуги будуть більш доступними за рахунок зниження витрат. — IT-технології здатні вивести медицину на новий рівень, — підкреслює Антон Марреро.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.