Пресрелізи та блог

Apple і Google випустили API для рішення проти коронавірусу

Apple і Google випустили API для рішення проти коронавірусу

  • Перегляди: 22161
COVID-19
Майбутні розробки

Apple і Google спільно розробили API для створення програм, які дозволяють відстежувати контакти людей, заражених коронавірусів. Доступ до API нині надано більш ніж 20 країнам.

Загальне призначення API Apple і Google не змінилося — воно, як і раніше, буде базою для мобільних додатків сторонніх розробників, однак тепер ці додатки дозволять користувачам повідомляти інших людей про свої потенційні (або фактичні) контакти з хворими на коронавірус, а також про те, що вони самі захворіли.

Новий API Apple і Google будуть використовувати розробники програмного забезпечення (ПЗ), що діють від імені організацій охорони здоров'я (ООЗ). Вони зможуть або створювати на його основі повністю нові мобільні додатки, або вбудовувати його у вже існуючі.

Доступ до API вже надано 22 країнам на п'яти континентах, а також трьом американським штатам (Алабамі, Північній Дакоті і Південній Кароліні). Список компаній не надали, як не надали і точні терміни допуску до інтерфейсу інших держав. За їхньою оцінкою, він буде наданий протягом найближчих декількох тижнів. Спеціалісти Softline вже отримали доступ до API та вивчають можливості для створення додатків, які зможуть використовувати українські користувачі.

Публічна версія API дозволяє ООЗ визначати «момент контакту», число контактів конкретної особи, а також враховувати ризик зараження від пацієнтів, які отримали позитивний результат тесту. Додатково API дозволяє ООЗ зв'язуватися з людьми, що були у контакті з носіями коронавірусу. Використовувану для цього контактну інформацію користувачі будуть вводити в додаток добровільно.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.