Пресрелізи та блог

Безхмарні прогнози від Softline щодо хмарних технологій

  • Перегляди: 472

Дев'ятого липня 2011 року в бізнес-центрі «Хай-тек» парк пройшла презентація хмарних технологій від компанії Softline. В даний час, в умовах скорочення ІТ-бюджетів, важливе значення набувають завдання оптимізації, скорочення витрат, підвищення ефективності. Зростає значимість напрямків, які можуть знизити вартість обслуговування ІТ-інфраструктури.

На сьогоднішній день виробники ПЗ пропонують ряд рішень, які зможуть реалізувати ці завдання в стислі терміни. «Хмари» - одна з найбільш популярних сьогодні концепцій ІТ-ринку, причому зростання інтересу до неї обумовлений не тільки значними маркетинговими зусиллями вендорів, а й кількістю переглядів самим споживачем економічними вигодами.

Softline вже сьогодні надає хмарні послуги на базі власного дата-центру з таким моделям. Програмне забезпечення як послуга (SaaS), платформа як послуга (PaaS) та інфраструктура як послуга (IaaS).

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.