Пресрелізи та блог

Cisco Ехро-2010: проект компанії «Софтлайн» визнали найкращою розробкою року

  • Перегляди: 463

3 листопада перед початком робочих сесій київської конференції Cisco Ехро-2010 відбулося урочисте нагородження кращих IT- проектів, реалізованих в Україні за допомогою рішень Cisco у 2010 році. Ця церемонія вже четвертий рік поспіль є невід'ємною частиною Cisco Expo і служить своєрідним показником впровадження IT-інновацій в українських компаніях.

Кращим проектом «Відомчої системи відеотелефонії» журі визнало рішення, інтегроване компанією «Софтлайн» для Головного управління державної служби України. Це перший у своєму роді проект відеотелефонії у вітчизняному секторі державного управління, який об'єднав усі територіальні підрозділи однієї організації в масштабах країни. Причому відеокомунікації тепер використовуються усіма співробітниками відомства, а не лише керівництвом.

Даний проект став частиною двох етапів реалізації в Головному управлінні державної служби ідеології «електронного уряду»: «електронний державний службовець» і «електронне міністерство». Його основна мета полягає в забезпеченні сучасним захищеним телефонним зв'язком і можливістю проведення віртуальних нарад за допомогою системи відео- і аудіоконференцій між співробітниками центрального апарату і регіональних відділень Головного управління державної служби України.

На фото (зліва направо): начальник Інформаційно-аналітичного управління Головного управління державної служби України Володимир Дунаєв, заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Євросоюзу Микола Кучеров і директор Департаменту системної інтеграції компанії «Софтлайн» Денис Теребій

В результаті впровадження проекту в Головному управлінні державної служби і в 27 територіальних управліннях в експлуатацію введена інформаційна структура, до якої увійшли: відомча мережа ip-телефонії з виходом до телефонної мережі загального користування в кожному регіоні; система організації і проведення відеоконференцій для більш ніж 400 співробітників центрального апарату і територіальних органів з можливістю онлайн-трансляції щотижневих відеоселекторних нарад на порталі держоргану. Запуск системи відеотелефонії дозволив Головному управлінню державної служби України вийти на вищий рівень комунікації із співробітниками регіональних управлінь, одночасно скоротивши часові і грошові витрати на відрядження і вирішення службових питань.

Вручаючи винагороду, директор з інформаційних технологій компанії Cisco Ден Салліван підкреслив, що «технологічні зміни, які відбуваються зараз у сфері телекомунікацій, будуть основними чинниками реформування і модернізації бізнес-процесів у світі».

Варто відзначити, що цю розробку компанії «Софтлайн» визнали кращою двічі. Так, проект побудови системи IP-телефонії у Головному управлінні державної служби України було визнано кращим в ході 4-ої міжнародної конференції з корпоративних систем зв'язку. Отримуючи винагороду, директор Департаменту системної інтеграції компанії «Софтлайн» Денис Теребій розповів:

— Проект унікальний для держсектору. Можна лише захопитися рішучістю замовника, який взявся за реалізацію настільки цікавого й складного проекту. Ми можемо спостерігати на багатьох рішеннях, що відеотелефонія є стандартом для всіх співробітників організації. Це не просто надбудова для проведення нарад, а інструмент щоденної роботи.

У свою чергу, прокоментував результати проекту і Володимир Дунаєв, начальник Інформаційно-аналітичного управління Головного управління державної служби України:

— Я хочу подякувати за настільки високу оцінку результатів нашого проекту. Розпочинаючи його, ми ставили глобальну мету і у її основі лежала не фінансова складова. Ми ставили завдання підвищення ефективності корпоративної взаємодії між нашими територіальними управліннями і центральним апаратом, оскільки ми ведемо величезну кількість спільних проектів за участю наших регіонів. І хочу відзначити, що взаємодія виросла просто на порядок! Особливо в умовах обмеження бюджету на міжміські переговори, обмеження бюджету на відрядження. За допомогою IP телефонії ми вирішили усі ці питання.

ЗАТ «Софтлайн» працює на ринку IT-технологій з 1995 року, спеціалізується на розробці програмних продуктів високої складності, є партнером світових брендів: IBM, Microsoft, Cisco, Teradata, Hewlett-Packard, SAP, Oracle. Фахівці «Софтлайн» розробили й впровадили 40 сучасних програмних продуктів і спеціалізованих рішень, здійснили більше 500 успішних проектів у сфері фінансів, телекомунікацій та зв'язку, енергетики, комунального господарства, державного управління, промисловості, транспорту.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.