Пресрелізи та блог

Державні витрати на IoT у 2020 році перевищать $15 млрд

Державні витрати на IoT у 2020 році перевищать $15 млрд

  • Перегляди: 584
IoT

Загальносвітові державні витрати на різні кінцеві точки концепції Інтернету речей (IoT) вже в нинішньому році принесуть ринку електроніки і комунікацій щонайменше 14,7 млрд дол, - повідомляє Gartner.

Пандемія COVID-19 істотно уповільнила темпи зростання витрат — очікувана позитивна динаміка у 2020 році навряд чи перевищить 6% «YoY». Однак уряди багатьох країн продовжують впроваджувати рішення на базі IoT для поліпшення безпеки власних громадян.

Найбільшими в частині урядових витрат на IoT у 2020 році обіцяють стати рішення для зовнішнього спостереження, покликані поліпшити криміногенну обстановку.

Як очікується, за підсумками цього року у світі налічуватиметься не менше 8 камер спостереження на кожну тисячу осіб, тоді як роком раніше цей показник становив шість камер. Крім того, вкрай затребуваними залишаться системи розумного вуличного освітлення, інтелектуального управління дорожнім рухом.

Прогнозується, що у 2020 році майже половина (48%) глобальних витрат на електроніку і комунікації будуть здійснені державними структурами Китаю. На частку урядів США і Західної Європи доведеться 16% і 15% витрат відповідно.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.