Пресрелізи та блог

Держрибагентство України перейшло на СЕД від Softline

  • Перегляди: 519

Сьогодні, 11 лютого 2013 року, компанія SOFTLINE IT отримала письмову подяку від Державного агентства рибного господарства України (Держрибагентство) за плідну співпрацю в рамках проекту "Послуги з впровадження програмного забезпечення системи електронного документообігу на базі комп'ютерної програми "Система електронного документообігу "Megapolis.Документообіг.Версія 2.57".

Заступник глави Держрибагентства Микола Миколайович Карпенко підкреслив у своєму листі, що "проект було виконано оперативно і якісно в найбільш короткі терміни завдяки професіоналізму, значному досвіду та високій кваліфікації технічних фахівців SOFTLINE IT.

У свою чергу гендиректор SOFTLINE IT Сергій Балашук прокоментував, що у Держрибагентстві було впроваджено одну із найновіших версій відомої та популярної на ринку України СЕД "Megapolis.Документообіг", у якій враховані усі особливості документообігу клієнта — державної організації. Основною метою впровадження цієї системи електронного документообігу є підвищення прозорості, керованості та ефективності роботи. Сама система "Megapolis.Документообіг" охоплює всі етапи життєвого циклу документів — від підготовки проектів документів в організації до їх архівного зберігання (із забезпеченням функцій електронного архіву та електронного цифрового підпису).

Для компанії Softline це вже 80-е впровадження системи електронного документообігу в державній сфері, а досвід компанії в розробці та впровадженні СЕД становить понад 15 років. Важливо відзначити, що для організацій держсектора впровадження системи електронного обігу дозволяє збільшити швидкість ділових процесів в 6-8 разів, а також частково або повністю відмовитися від використання паперу.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.