Пресрелізи та блог

Держслужбовці високо оцінили програмні продукти компанії «Софтлайн»

  • Перегляди: 447

Компанія «Софтлайн» спільно з Головдержслужбою України і компанією «Microsoft Україна» 20 травня 2010 року у приміщенні Школи вищого корпусу державної служби провела Конференцію на тему «Модернізація державного управління: впровадження електронного урядування у системі органів виконавчої влади».

Під час заходу держслужбовці, яких у залі було майже 100, детально ознайомились з новітніми технологіями ЗАТ «Софтлайн». Частина програмних продуктів з арсеналу компанії працює у органах державної влади вже більше десяти років. Майже усі презентації були інтерактивні, і в процесі обговорення фахівці надали представникам компанії «Софтлайн» свої побажання щодо подальшого вдосконалення системи електронного документообігу з точки зору безпосередніх користувачів.

Відгуки були схвальними. Як образно відзначив під час свого виступу заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Головдержслужби України Володимир Дунаєв, «Якщо у нас забрати електронний документообіг і запропонувати співробітникам Головдержслужби повернутись до паперової системи, вибухне революція». І не дивно, адже, за його словами, результат впровадження системи електронного документообігу просто вражає — швидкість проходження кожного документа збільшилась у 6 разів!

Однак пришвидшення процесів — лише одна з багатьох переваг електронної системи обробки інформації. Особливістю програмного продукту компанії «Софтлайн», розробленого на базі власної платформи Megapolis.DocNet, є автоматизація процесів колективного створення та використання документів, можливість розмежовувати завдання та контролювати процеси їх виконання (це посилює виконавчу дисципліну) і, навіть, заощадження коштів на витратні матеріали та канцтовари (за рік тільки у Головдержслужбі видається майже 23 тис. документів). А така проблема, як подолання комунікаційних бар’єрів між співробітниками державних установ, взагалі залишилась у минулому.

Процес впровадження електронного документообігу виявив іще одну перевагу, яка виявилась несподіваною навіть для розробників програмного забезпечення — рівень кваліфікації держслужбовців почав стрімко зростати. Учасники конференції пояснили цей фактор двома причинами. По-перше, завдяки автоматизації процесів у багатьох співробітників вивільнився час для самодосконалості, по-друге, сам процес навчання роботі з системою електронного документообігу побудовано таким чином, що у користувачів розвиваються загальні навички роботи з комп’ютером.

Так співпало, що у день проведення Конференції голова Головдержслужби Тимофій Мотренко провів зустріч з журналістами, присвячену модернізації державного управління. Тимофій Валентинович розповів, що у майбутньому в країні автоматизована система, аналогічна тій, що вже впроваджена у Головдерслужбі, має запрацювати у всіх органах державної влади. «Електронні документи передаватимуться від центральних органів влади до Секретаріату Кабінету Міністрів і у зворотному напрямі», — розповів високопосадовець.

Зазначимо, що Головдержслужба є першим органом державної влади, де впроваджена система електронного документообігу,  яка майже повністю виключає рух паперових документів. Віце-президент ЗАТ «Софтлайн» Олександр Смірнов, коментуючи співпрацю компанії з державними установами зазначив: «Сьогодні ми усі разом робимо кроки до майбутнього. Фактично сьогодні ви створюєте стратегію подальшого розвитку системи державного управління, а ми допомагаємо вам у цьому своїми знаннями і досвідом».

Наступними кроками сумісної роботи буде впровадження у держорганах системи електронного паспорту службовця та кадрового обліку, автоматизація системи зберігання електронних документів у державних архівах. Загалом програмні продукти компанії «Софтлайн» на сьогоднішній день працюють у більш ніж 70 державних установах.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.