Пресрелізи та блог

Досконалість бізнес процесів 2008

  • Перегляди: 624

14 жовтня в готелі « Русь» відбулася конференція, присвячена питанням підвищення ефективності управління бізнесом за рахунок використання ARIS Platform потужного засобу моделювання і керування бізнес-процесами.

Організаторами конференції виступили компанії «Софтлайн» (Київ) та «IDS Scheer Россия и страны СНГ» (Москва).

На конференції обговорювались можливості ARIS Platform: від завдання стратегічних цілей компанії та опису бізнес-процесів, спрямованих на досягнення цих цілей, до підтримки регулярного моніторингу досягнення цілей та діагностики виникаючих перешкод.

Німецька компанія IDS Scheer – розробник ARIS Platform – працює над оптимізацією бізнес-процесів уже понад 20 років. Накопичений за цей час досвід був покладений в основу оригінальної методики моделювання бізнес-процесів і набору інструментальних засобів для моделювання програмного комплексу ARIS Platform. На думку провідних аналітиків у сфері управління бізнес-процесами (Business Process Management, BPM), ARIS Platform є не тільки лідером світового ринку засобів BPM, але й інструментом, що підвищує загальну результативність бізнесу.

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, підтримка веб-технологій та високий рівень масштабованості дозволяють використовувати програмні продукти ARIS для керування бізнес-процесами на підприємствах будь-якого розміру. Завдяки підтримці різноманітних методик і нотацій моделювання (IDEF0, EPC, UML, BPEL, BPMN, ITIL, TOGAF, DoDAF, TEAF / FEAF, ArchiMate, Zachman та інш.), за допомогою продуктів ARIS можна описувати бізнес з різних точок зору і з необхідним ступенем деталізації. При цьому всі моделі – організаційні структури, структури документів, цілі, робочі процеси та багато інших – зберігаються в єдиній базі даних, пов’язані одна з одною, утворюючи цілісний і повний опис всіх аспектів бізнесу.

Ще однією важливою перевагою є можливість спільної роботи застосувань ARIS Platform з іншими програмними продуктами. Так, наприклад, на підставі побудованих засобами ARIS моделей бізнес-процесів можна автоматично формувати будь-які документи –посадові інструкції, положення про підрозділи, регламенти та інш., – використовуючи потужні оформлювальні можливості застосувань Microsoft Office. Також за допомогою ARIS можна готувати описи бізнес-процесів, придатні для використання в продуктах Oracle Fusion Middleware та Microsoft BizTalk Server.

Цікавим аспектом спільного застосування ARIS Platform та Microsoft BizTalk є проекти з інтеграції прикладних програм в єдину інформаційну систему масштабу підприємства.

В конференції взяли участь понад 50 представників різних організацій: страхових компаній, банків, авіаційних компаній і державних установ.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.