Пресрелізи та блог

"Електронна карта Голодомору 1932 - 1933 років в Україні"

  • Перегляди: 600

ЗАТ «Софтлайн» на замовлення Українського Інституту Національної Пам'яті створило програмне забезпечення "Електронна карта Голодомору 1932 – 1933 років в Україні". Карта була представлена під час Презентації Національної книги пам'яті (за участю Президента України).

Метою побудови системи було створення програмних засобів формування, накопичення, зберігання та візуалізації даних електронної карти. Дане програмне забезпечення надає можливість візуалізації інформації на електронній карті, де позначені одночасно межі областей: як сучасні, так і станом на 33-й рік. Програма дозволяє зробити пошук населеного пункту, який може здійснюватись як візуально, шляхом навігації по карті, так і ієрархічно: вибір зі списку області (при цьому карта відразу позиціюється для показу вибраної області), потім району (карта показує район), потім населеного пункту.

"Електронна карта Голодомору 1932 – 1933 років в Україні" містить історичну довідку, кількість населення станом на сьогоднішній день, кількість населення за даними переписів 1926, 1934, 1939 років, кількість померлих від Голодомору, поіменний список померлих від Голодомору, спогади очевидців, копії документів. Система надає можливість додавати інформацію користувачем. Програмне забезпечення, розроблене ЗАТ «Софтлайн», впроваджене в Українському інституті національної пам’яті, найближчим часом буде доступне на сайті для широкого загалу як для ознайомлення, так і для зворотнього зв’язку.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.