Пресрелізи та блог

Google об'єднує no-code, API та безсерверні обчислення. Що це означає?

Google об'єднує no-code, API та безсерверні обчислення. Що це означає?

  • Перегляди: 903
Технологічні тренди

9 вересня в рамках онлайн-конференції Cloud Next OnAir, компанія Google представила Business Application Platform, нову категорію ПО, що охоплює управління інтерфейсами прикладного програмування, розробку додатків без використання алгоритмічного мови (no-code), автоматизацію процесів і бізнес-аналітику.

Генеральний менеджер компанії по платформах, Аміт Завері (Amit Zavery), розповів журналістам, що платформа заснована на технології, яка була отримана Google з покупкою на початку року фірми AppSheet, і дозволяє створювати додатки взагалі без написання коду, що істотно відрізняє її від підходу low -code.

За словами Завері, Business Application Platform націлена на «цивільних розробників», яких, за прогнозами Gartner, до 2023 року буде на великих підприємствах в чотири рази більше, ніж програмістів-професіоналів. Комплексна, відкрита і інтегрована платформа дозволить їм створювати і вдосконалювати нові додатки, підключати і модернізувати застарілі, будувати і автоматизувати бізнес-процеси.

Увійшла до Business Application Platform технологія управління API, отримана Google у компанії Apigee, купленої пошуковим гігантом чотири роки тому. Її функціонал доповниться підтримкою Google Cloud, гібридних і багатохмарних архітектур, фреймворків ШІ / машинного навчання, управління життєвим циклом, інструментами безпеки, засобама підвищення продуктивності і спільної роботи.

З анонсованим бета-релізом API Gateway, користувачі отримали повністю керований сервіс створення, захисту та моніторингу прикладних програмних інтерфейсів для робочих навантажень Google Cloud з автоматичним (безсерверним) виділенням інфраструктури.

Цей API-шлюз, побудований на основі граничного і сервісного проксі Envoy, забезпечує аутентифікацію, перевірку ключа, обмеження швидкості, розрахований на обробку мільйонів API-викликів і доступний як по багаторівневій підписці, так і з оплатою по мірі споживання.

Доступна інтеграція Apigee Data Source for AppSheet дозволяє розширювати можливості додатків, підключаючи їх до зовнішніх джерел даних, на додаток до вже підтримуваних Google G Suite, mySQL і Salesforce.com.

Окрім того, Google відкрила ранній доступ до AppSheet Automation, технології широкомасштабної автоматизації процесів (таких як відстеження складських запасів, розподіл завдань водіям, інспекції безпеки, командне узгодження, спільна робота з управління проектами та телемедицина) для нетехнічних користувачів.

AppSheet Automation також має інтелектуальну функцію рекомендацій природною мовою. Виявивши, спробу користувача автоматизувати будь-яку процедуру, вона пропонує йому автоматично завершити процес з використанням готових шаблонів. Вона також попереджає про ризики розкриття конфіденційних даних.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.