Пресрелізи та блог

IBM Quantum System One починає працювати в Інституті Фраунтгофера

IBM Quantum System One починає працювати в Інституті Фраунтгофера

  • Перегляди: 1491
IBM
Новини партнерів

Німецький інститут Фраунгофера, який спеціалізується на прикладних наукових дослідженнях, отримав квантовий комп'ютер IBM Quantum System One. Комп'ютер оснащено процесором Falcon з обчислювальною потужністю 27 кубіт.

Це дозволить виробникам та дослідницьким організаціям розробляти та випробовувати квантові програми, особливо в галузі техніки та фармації, розробці нових матеріалів, аналізі складних фінансових потоків тощо.

IBM очікує, що впродовж десятиліття досягне «квантової переваги» — точки, коли квантові комп'ютери будуть надавати більш точні і недорогі в обчислювальному відношенні рішення; або навіть дозволять знайти рішення проблем, які ми не можемо вирішити сьогодні. Коли це станеться, ці машини, ймовірно, змінять світ. Але світ повинен бути готовий до них — з кваліфікованими творчими людьми, орієнтованими на результат, відзначають у IBM. 

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.