Пресрелізи та блог

ІІ-га Всеукраїнська конференція "Лікарня майбутнього"

  • Перегляди: 498

28 лютого 2008 року компанія Softline в конференц-залі отелю «Опера» 5* для сфери охорони здоров’я провела ІІ-гу Всеукраїнську конференцію «Лікарня майбутнього».

Конференція розпочалась з привітальних слів Віце-президента компанії Softline - Олександра Смирнова, який ознайомив усіх присутніх з новими розробками компанії у сфері охорони здоров’я, з новими досягненнями системи «Лікарня майбутнього» в Україні.

Надзвичайно цікаву доповідь представив Мінцер Озар Петрович - директор Центру дистанційної освіти, завідувач кафедри медичної інформатики НМАПО ім.Шупика. Його доклад на тему « Інформатизація лікувально-профілактичних закладів. Медичний електронний паспорт громадянина України», викликав у присутніх багато запитань, на які Озар Петрович з радістю відповів.

Про нові можливості та перспективи розвитку системи «Електронна лікарня» розповів директор напрямку компанії Softline - Моісєєв Юрій. Він розповів про те, що в системі з’явився новий програмний модуль «Хірургічні операції». Даний модуль впроваджується на базі Київської міської клінічної лікарні №12, у відділенні першої хірургії. Також зараз в системі розробляється «Електронний лист призначень».

Система експертів, яка приймає участь у розвитку системи постійно збільшується. До даної групи приєднались експерти з Інституту нейрохірургії, Інститут хірургії НМАПО ім.Шупика, що дає можливість отримати повноцінний продукт для автоматизації лікувально-профілактичних установ.

Велику зацікавленість у слухачів конференції викликала доповідь Олександра Чумака, керівника відділу проектування, представництва «Сіменс Ентерпрайз Комюнікейшнс». Олександр розповів про основні напрямки компанії, про стратегії та впровадження комплексних рішень компанії Siemens для підприємств охорони здоров’я.

Тетяна Знаменська, керівник напрямку «Охорона здоров’я та соціальна сфера» в Центральній Європі корпорації Microsoft, поділившись досвідом компанії у сфері охорони здоров’я, звернула увагу як на перспективи так і проблеми розвитку інформаційних технологій у медицині. Пані Тетяна розповіла про рішення, що сприяють підвищенню ефективності роботи лікарень.

Володимир Болотников, маркетинг-менеджер ІТ-департаменту Sаmsung, розповів про ергономіку сучасних інформаційних рішень для медицини, зокрема про ергономіку сучасного робочого місця та всі її складові. Компанія Sаmsung перш за все відзначає високу якість та надійність обладнання. Ці властивості допомагають турбуватись про здоров’я і гарний зір користувачів.

Особливо він відмітив широкі можливості нових пристроїв – ультрамобільних ПК UPMC Samsung Q1 та Samsung Q1 Ultra, які вкрай необхідні для ефективної та оперативної роботи, особливо в екстремальних умовах лікарень.
В продовж конференції гості активно спілкувалися та дискутували. А на завершення, серед учасників конференції було проведено розіграш цінних призів від організаторів ІІ Всеукраїнської конференції «Лікарня майбутнього».

Компанія Softline, разом зі своїми партнерами, планує і надалі проводити конференції для сфери охорони здоров’я України, сподіваючись розширити ще більше коло учасників. Адже данні конференції сприяють співпраці найбільших світових і вітчизняних ІТ-компаній у галузі медицини.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.