Пресрелізи та блог

Intel випустила Xeon Scalable 3-го покоління «Ice Lake»

Intel випустила Xeon Scalable 3-го покоління «Ice Lake»

  • Перегляди: 1485
Intel
Новини партнерів

Компанія Intel, вендор-партнер Softline та Intecracy Group, на спеціальному заході 6 квітня представила нові процесори Xeon. Це найбільш передова і високопродуктивна платформа для центрів обробки даних, оптимізована для підтримки широкого діапазону робочих навантажень — від хмари до мережі й інтелектуальних периферійних пристроїв.

Компанія Intel на спеціальному заході 6 квітня представила нові процесори Xeon. Це найбільш передова і високопродуктивна платформа для центрів обробки даних, оптимізована для підтримки широкого діапазону робочих навантажень — від хмари до мережі та інтелектуальних периферійних пристроїв.

Як зазначається, нові процесори Intel Xeon Scalable 3-го покоління забезпечують значне збільшення продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням, в середньому на 46% покращуючи популярні робочі навантаження центрів обробки даних. У процесорах також додані нові та розширені можливості платформи, включаючи Intel SGX для вбудованої безпеки і Intel Crypto Acceleration і Intel DL Boost для прискорення AI. Підкреслюється, що ці нові можливості в поєднанні з широким портфелем Intel Select Solutions та Intel Market Ready Solutions дозволяють клієнтам прискорити розгортання в хмарі, в задачах на базі штучного інтелекту, у високопродуктивних обчисленнях, мережах, у сфері безпеки та в периферійних додатках.

«Масштабована платформа Intel Xeon 3-го покоління є найбільш гнучкою і продуктивної в нашій історії, вона призначена для обробки різноманітних робочих навантажень від хмари до мережі й периферії», — сказав Навин Шеной, виконавчий віцепрезидент і генеральний менеджер Data Platforms в Intel. «Корпорація Intel займає унікальне становище з точки зору архітектури, дизайну і виробництва, щоб надавати широкий спектр чіпів і рішень, які потрібні нашим клієнтам».

Новітні процесори Intel Xeon Scalable 3-го покоління випускаються з використанням техпроцесу 10 нм, можуть містити до 40 ядер і забезпечують приріст продуктивності у 2,65 рази в порівнянні з системою 5-річної давності. Платформа підтримує на роз'єм 6 ТБ системної пам'яті, до 8 каналів пам'яті DDR4-3200 і до 64 ліній PCIe Gen4. Показник TDP в залежності від моделі лежить в інтервалі від 105 до потужності 270 Вт.

Нові чіпи оптимізовані для сучасних робочих навантажень, виконуваних як в локальних, так і в розподілених мультихмарних середовищах. Процесори надають клієнтам гнучку архітектуру, включаючи вбудовані функції прискорення і розширені можливості безпеки.

Нові процесори дозволяють впровадити ШІ в кожен додаток від периферії до мережі та хмари. Останні оптимізації апаратного і програмного забезпечення забезпечують на 74% вищу продуктивність ШІ в порівнянні з попереднім поколінням і до 1,5 разів зростання продуктивності для широкого набору з 20 популярних робочих навантажень ШІ в порівнянні з AMD EPYC 7763 і до 1,3 разів - для широкого набору 20 популярних робочих навантажень AI в порівнянні з графічним процесором Nvidia A100.

Вбудована система Intel SGX забезпечує захист коду і даних з мінімальною площею потенційної атаки в системі. Це стало доступно на 2-сокетних рішеннях Xeon Scalable, які можуть ізолювати і обробляти до 1 терабайта коду і даних, забезпечуючи підтримку вимог основних робочих навантажень. У поєднанні з новими функціями, включаючи Intel Total Memory Encryption і Intel Platform Firmware Resilience, новітні процесори Xeon Scalable гарантують розв'язання нагальних проблем захисту даних.

Intel Crypto Acceleration забезпечує високу продуктивність для безлічі важливих криптографічних алгоритмів. Компанії, які виконують робочі навантаження з інтенсивним шифруванням, наприклад інтернет-магазини, які обробляють мільйони клієнтських транзакцій в день, можуть використовувати цю можливість для захисту даних клієнтів, не відчуваючи затримок у часі відгуку або зниження загальної продуктивності системи.

Крім того, для прискорення робочих навантажень на платформі Intel Xeon Scalable 3-го покоління розробники програмного забезпечення можуть оптимізувати свої додатки за допомогою відкритого кросархітектурного oneAPI, яке гарантує свободу від технічних і економічних проблем, пов'язаних з пропрієтарними моделями. Набори інструментів Intel oneAPI допомагають задіяти всю міць процесорів за допомогою вдосконалених компіляторів, бібліотек, а також інструментів аналізу та налагодження.

За запевненнями виробника, процесори Intel Xeon Scalable підтримуються більш ніж 500 готових до розгортання рішеннями Intel IoT Market Ready і Intel Select Solutions, які допомагають прискорити розгортання систем.

Крім того, для прискорення робочих навантажень на платформі Intel Xeon Scalable 3-го покоління розробники програмного забезпечення можуть оптимізувати свої додатки за допомогою відкритого крос-архітектурного oneAPI, яке гарантує свободу від технічних і економічних проблем, пов'язаних з пропрієтарними моделями. Набори інструментів Intel oneAPI допомагають задіяти всю міць процесорів за допомогою вдосконалених компіляторів, бібліотек, а також інструментів аналізу та налагодження.

За запевненнями виробника, процесори Intel Xeon Scalable підтримуються понад 500 готових до розгортання рішеннями Intel IoT Market Ready і Intel Select Solutions, які допомагають прискорити розгортання систем.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.