Пресрелізи та блог

Інвестиції у блокчейн-технології продовжують активно зростати

Інвестиції у блокчейн-технології продовжують активно зростати

  • Перегляди: 777
Технологічні тренди

Загальносвітові витрати на пов'язані з блокчейном рішення за підсумками 2020 року виростуть більш ніж на 50%, — повідомляє IDC. Їх загальний обсяг перевищуватиме 4,1 млрд дол. При впевненому середньорічному темпі зростання в межах 46,4%, за підсумками 2024 року ринок здатний вийти на обсяг в розмірі 17,9 млрд дол.

Проблеми, з якими зіткнулася світова економіка через пандемію COVID-19, торкнулися практично всіх її галузей. Це, своєю чергою, посилило інтерес і обсяг інвестицій в цифрову трансформацію, що включає, в тому числі адаптацію технологій блокчейну. Понад чверть світових витрат на підтримуючі його рішення прийде від банківської індустрії, яка буде активно їх застосовувати при транскордонних платежах і розрахунках, торговельному фінансуванні, транзакційних розрахунках. П'ятирічний показник CAGR тут складе 45,3%. Трохи менш великими споживачами виявляться технологічне (CAGR 50,3%) і дискретне (46,5%) виробництво, які спільно згенерують майже чверть загальносвітових витрат. 

У найближчі п'ять років найбільш динамічно нарощувати витрати на блокчейн будуть галузі професійних послуг (CAGR 54,0%), охорони здоров'я (49,3%), місцевих та центральних органів влади (48,2%). Лідером нинішнього року в частині витрат виявляться США (1,6 млрд дол.) Слідом розмістяться Західна Європа (1,0 млрд дол.) І Китай (457 млн дол.). Середньорічне зростання витрат в Центральній і Східній Європі перевищить 50%. 

Softline та Intecracy Group продовжать інвестиції та розробки у даному напрямку.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.