Пресрелізи та блог

ІТ для сільського господарства

  • Перегляди: 461

17 березня 2011 відбувся другий щорічний семінар-практикум «Технології менеджменту: ефективне управління сільськогосподарським підприємством». Фахівці компанії «Софтлайн-ІТ» взяли в ньому участь на запрошення клієнтів і партнерів. Подія пройшла в рамках Національної спеціалізованої виставки-ярмарку «Україні Аграрна - 2011».

Під час виставки експерти поділилися із учасниками досвідом вирішення актуальних завдань управління підприємствами сільського господарства в сучасних умовах. Це і планування сільськогосподарської діяльності підприємств, і ефективне використання наявних фінансових ресурсів за допомогою чіткого планування та аналізу діяльності сільгосппідприємства, мінімізації витрат по використанню ресурсів сільгосппідприємств (сільгосптехніки, обладнання, засобів захисту рослин, насіння і добрив, контролю витрат кормів і ПММ і пр). , і облік технологічних операцій і витрат у сільськогосподарському виробництві. Крім того, в ході події аналізувалися питання управління вертикально-інтегрованими агрохолдингами та багато інших.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.