IT-технології на державній службі. Конференція на тему «Модернізація державного управління: впровадження електронного урядування у системі органів виконавчої влади»

  • Перегляди: 245

Компанія «Софтлайн» спільно з Головдержслужбою України та «Microsoft Україна» 20 травня 2010 року у приміщенні Школи вищого корпусу державної служби (вул. Прорізна, 15) проводять Конференцію на тему «Модернізація державного управління: впровадження електронного урядування у системі органів виконавчої влади»

Головні теми — досвід та перспективи впровадження систем електронного документообігу в органах виконавчої влади, економічна доцільність їх застосування; досвід впровадження електронних державних послуг і новітніх технологій ділового спілкування у вирішенні повсякденних справ органів виконавчої влади; принципи та інформаційні технології створення Національної бази державних службовців. Під час заходу своїм досвідом поділяться державні службовці та екcперти IT-галузі.

Реєстрація учасниківзаходу відбуватиметься з 9-30 до 10 години. Час закінчення Конференції — 16-30.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +38044 222 6060 (7372), Сенеджук Олена, або надсилайте запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.