Пресрелізи та блог

Компанія "Софтлайн" підтверджує свої компетенції на ринку мережевих технологій, отримавши статус Premier Partner компанії Cisco

  • Перегляди: 550

Отримання цього статусу свідчить про визнання високої кваліфікації фахівців компанії «Софтлайн» як партнера-постачальника рішень Ciscо. Статус підтверджує факт наявності компетенції у сфері маршрутизації та комутації, а також у сфері захисту інформації та бездротових технологій. Крім того, статус свідчить про готовність партнера (компанії «Софтлайн») якісно і кваліфіковано надавати консалтингові послуги, виконувати роботи з постачання рішень та їх підтримки у клієнтів.

Для інформації

Минулого року в компанії «Софтлайн» було відкрито спеціалізований підрозділ - Softline Business Networks, метою діяльності якого було заявлено кваліфіковане виконання комплексних проектів у сфері мережних технологій. Це передбачає вирішення різноманітних завдань клієнтів - від планування і побудови мережної інфраструктури до надання послуг консалтингу та підтримки клієнтів. Компанія «Софтлайн» вже здійснила ряд таких проектів в Україні.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.