Пресрелізи та блог

Компанія Softline допомогла при евакуації людей під час нещодавніх ураганів у Техасі

  • Перегляди: 577

Великий український розробник програмного забезпечення, компанія Softline, сумісно з Техаською компанією Radiant RFID розробили, впровадили та випробували в реальних умовах Систему Управління Евакуацією людей в надзвичайних ситуаціях.

Система Управління Евакуацією – це програмно-апаратний комплекс, що дозволяє ефективно й організовано проводити широкомасштабну (масштабу штату) евакуацію людей та тварин в умовах надзвичайної ситуації. До складу системи входять мобільні RFID-портали, браслети з RFID-мітками, ручні сканери штрих-кодів і RFID-міток, GPS-прилад для відстеження місця знаходження автобусів з людьми, а також відповідне програмне забезпечення.

Система забезпечує можливість ідентифікації, а також пошуку та визначення місцезнаходження людей при будь-яких переміщеннях під час евакуації (наприклад, до сховища/зі сховища). Одночасно, персонал, що управляє процесом евакуації, отримує оперативну інформацію та може швидко реагувати на умови, що змінюються.

Рішення ґрунтується на тому, що всі, хто евакуюється, споряджаються браслетами з RFID-мітками та реєструються в системі, а надалі при будь-яких переміщеннях люди проходять повз мобільних RFID-порталів, де інформація автоматично зчитується з браслетів, і в системі оновлюються дані про місцезнаходження кожної людини. Таким чином, евакуаційний персонал завжди має актуальну інформацію про завантаження сховищ і про всі переміщення евакуйованих людей та тварин, а також може оперативно здійснювати пошук місцезнаходження людей, що суттєво полегшує поєднання членів родин, які потрапили в різні сховища.

Використання RFID-технології дозволяє вести весь облік евакуйованих повністю автоматично, дозволяє евакуаційному персоналу концентруватися на підтриманні порядку, а не на обліку людей.

Система також споряджена модулем обліку домашніх тварин, що дозволяє вести облік і трасування переміщень тварин зі вживленим RFID-чіпом.

Система Управління Евакуацією була розроблена на замовлення уряду штату Техас, США, та вже пройшла випробування в реальних умовах під час ураганів Gustav та Ike у вересні цього року. Разом з компаніями Softline та Radiant RFID, в реалізації цього проекту брали участь компанії AT&T, Motorola, Retriever Software та Університет Техасу.

За словами спеціалістів компанії Softline, Система добре зарекомендувала себе в роботі, використання даного рішення визнано ефективним під час масових евакуацій. Компанії Softline та Radiant RFID працюють над подальшим удосконаленням і розвитком Системи та планують її впровадження також і в інших штатах США, що цікавляться такими рішеннями.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.