Пресрелізи та блог

Конференція "Досконалість бізнес-процесів 2008. Ефективне управління компанією з використанням ARIS Platform"

  • Перегляди: 555

Компанія Софтлайн запрошує Вас взяти участь в конференції «Досконалість бізнес-процесів 2008. Ефективне управління компанією з використанням ARIS Platform»

Конференція відбудеться 14 жовтня 2008 року

Місце проведення:

м. Київ, вул. Госпітальна, 4 (конференц-зал готелю «Русь»)

Участь в у конференції безкоштовна.

Тема конференції розрахована на керівників вищої і середньої ланки, зацікавлених в побудові оптимальних, добре документованих і керованих бізнес-процесів. Друга частина конференції присвячена інтеграції програмного забезпечення, наявного в організації, в єдину систему, що автоматизує бізнес-процеси організації.

Організатори конференції:

«Софтлайн» – найбільший український розробник програмного забезпечення, постачальник автоматизованих систем для управління підприємством.

«IDS Scheer Росія і СНД» – компанія, що має великий досвід оптимізації бізнес-процесів в банках, на крупних промислових підприємствах і в органах державної влади.

Партнер конференції:

«Майкрософт Україна» – світовий лідер в розробці програмного забезпечення, зокрема – постачальник сучасної інтеграційної платформи Microsoft BizTalk Server 2006.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.