Пресрелізи та блог

McAfee представила нову платформу захисту додатків

McAfee представила нову платформу захисту додатків

  • Перегляди: 634
Технологічні тренди

Ведучій гравець ринку кібербезпеки та партнер Softline, компанія McAfee, на віртуальній конференції MPOWER Digital анонсувала нові продукти і розширені можливості пропонованих сервісів. Головною подією став реліз нової платформи MVISION Cloud Native Application Protection Platform (MVISION CNAPP).

Вона призначена для комплексного захисту даних, захисту від загроз, забезпечення управління та відповідності для життєвих циклів хмарних додатків.

Платформа була анонсована як перша в галузі інтегрована архітектура безпеки екосистеми хмарних додатків. MVISION CNAPP містить Cloud Security Posture Management (для публічної хмарної інфраструктури) та Cloud Workload Protection (для захисту хостів і робочих навантажень, включаючи віртуальні машини, контейнери та безсерверні обчислення обчислення).

MVISION CNAPP дозволяє будувати політики, що базуються на концепції «нульової довіри» з відстеженням поведінкових аномалій для виключення помилкових спрацьовувань. Одна з ключових функцій цієї платформи дозволяє «глибоке виявлення» всіх хмарних ресурсів з визначення їх пріоритетів за ступенем ризику. Інша важлива функція охороняє від «дрейфу» конфігурації і здійснює аудит уразливості віртуальних машин, контейнерів та безсерверних середовищ. 

Сумісність з MITRE ATT & CK Framework відкриває для користувачів MVISION CNAPP доступ до глобальної бази інформації щодо тактики та методів кіберзлочинців. Для забезпечення безперебійності бізнесу новий сервіс підтримує автоматизацію засобів безперервного контролю відповідності та управління.

McAfee також ознайомила учасників конференції з новою функціональністю фреймворку MVISION Unified Cloud Edge (MVISION UCE), який, за її заявою, реалізує унікальний підхід щодо захисту від фішингових і здирницьких (ransomware) загроз.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.