Пресрелізи та блог

Метаповерхності зроблять переворот в приладах нічного бачення

Метаповерхності зроблять переворот в приладах нічного бачення

  • Перегляди: 1234
Технологічні тренди

В Австралійському національному університеті (ANU) розроблена нова технологія, яка дозволяє людям ясно бачити в темряві. Вона являє собою тонкі плівки нанокристалів — резонансні метаповерхні з наноантен арсеніду галію. 

Дослідники говорять, що створений ними прототип плівки на базі нанокристалів здійснює апконверсію (перетворення з підвищенням частоти) ІК-світла у видимий спектр, демонструє високий прикладний потенціал для армії, а також для забезпечення безпеки водіння вночі і ходьби після настання темряви. Робота поліції і охоронців з такими очками стане простіше і безпечніше, оскільки зменшаться хронічні травми шиї через носіння масивних приладів нічного бачення.

Крім легкості, розроблена технологія дешева і зручна для масового виробництва, що дозволить зробити її загальнодоступною. Вона також працює при кімнатній температурі, на відміну від сучасних високотехнологічних і дорогих засобів інфрачервоної візуалізації, які вимагають кріогенного заморожування.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.