Пресрелізи та блог

Microsoft визнали лідером сегменту рішень для зберігання корпоративної інформації

Microsoft визнали лідером сегменту рішень для зберігання корпоративної інформації

  • Перегляди: 899
Microsoft
Gartner

Дослідницька компанія Gartner третій рік поспіль визначає Microsoft як лідера магічного квадранта рішень в області зберігання даних великих підприємств (Enterprise Information Archiving, EIA). Softline, партнер корпорації, пропонує їх клієнтам як одне з основних рішень.

За останні роки Microsoft істотно збільшила інвестиції у створення рішень з управління ризиками та інструментів для дотримання нормативних вимог, а також для архівування та управління інформацією, як в рамках екосистеми Microsoft 365, так і за її межами. Всі ці інструменти допомагають організаціям функціонувати в умовах постійно зростаючого обсягу даних і мінливих вимог регуляторів, що стосуються управління цією інформацією.

Відповідно до твердження Gartner, продукти лідерів квадранта є найбільш багатофункціональними та масштабованими. Крім того, ці компанії-лідери мають стабільні фінансові показники й стійке положення на ринку. Також вендори, які брали участь в дослідженні, виробляють власні інструменти для міграції, щоб допомогти своїм клієнтам швидше перейти на нові платформи для зберігання даних, не покладаючись на участь третіх сторін.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.