Пресрелізи та блог

Microsoft AI

Microsoft замінює редакторів своїх сайтів на штучний інтелект

  • Перегляди: 22080
Блог
Новини партнерів

Компанія Microsoft вирішила припинити використання людей для відбору та редагування новин на своїх домашніх сторінках. Про це повідомляє The Guardian.

Співробітники, які підтримують домашні сторінки новин на сайті Microsoft MSN та в браузері Edge, повідомили, що вони більше не будуть потрібні. Роботу втратять близько 27 редакторів агентства PA Media.

У PA Media вважають, що рішення про заміну людей програмним забезпеченням є ризикованим, оскільки співробітники обережно дотримувалися «дуже суворих редакційних рекомендацій», які забезпечували, щоб користувачі не бачили матеріали насильницького або невідповідного змісту під час відкриття браузера.

Команда редакторів не створювала власні новини, але відбирала та здійснювала контроль на змістом матеріалів інших агенцій. Наявність редакторів також забезпечувала те, щоб заголовок відповідав змісту новини. Статті розміщувались на веб-сайті Microsoft, а компанія ділилась доходами від реклами з першоджерелами контенту.

У Microsoft зазначили, що відмова від людської праці на користь штучного інтелекту не є наслідком пандемії.

«Як і всі компанії, ми регулярно аналізуємо наш бізнес. Це може призвести до збільшення інвестицій в деяких місцях і час від часу повторного розміщення в інших. Ці рішення не є результатом нинішньої пандемії», - повідомила пресслужба компанії.

Коментар Softline

Для створення літературного тексту без людей все ще обійтися неможливо. Однак підбирати новини за контекстом, визначати унікальність тексту, його якість за смисловими відношеннями, а також фільтрувати "нормальні" тексти від контенту насильницького характеру цілком може й алгоритм.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.