Пресрелізи та блог

Мінекономіки та Держагентство з e-управління приступили до роботи над E-Gov

  • Перегляди: 467

Мінекономрозвитку і Держагентство з питань електронного управління прийняли документ під назвою Спільний план дій з впровадження та розвитку електронних послуг

Документ було опубліковано на офіційному сайті відомства для публічного обговорення. Також на сайті кожен громадянин України може висловити ставлення до плану та додати власний коментар.

Зокрема, планом передбачається вже у цьому місяці (лютому-2015) сформувати список пріоритетних послуг для впровадження їх в електронній формі (перша черга повинна бути запущена до кінця року), а до червня нинішнього року розробити Концепцію розвитку електронних послуг і план щодо її реалізації.

Також до кінця 2015 року планується модернізувати Єдиний держпортал адміністративних послуг, підготувати зміни до цілої низки законів України, створити та впровадити систему взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктуру електронної ідентифікації.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.