electronic signature

Нотаріат майбутнього: компанія-партнер Softline придбала інструмент Liveoak

  • Перегляди: 701
Блог

Компанія DocuSign, один з технологічних партнерів Softline, продовжує розширяти технологічні можливості. Напочатку року DocuSign придбала провайдера ШІ-інструментів контрактної аналітики Seal Software, а цими днями з'явилось повідомлення про поглинання фірми Liveoak Technologies.

Її програмне забезпечення дозволяє готувати і підписувати контрактні угоди в електронному вигляді, використовуючи комбінацію посвідчення особи, відеоконференцій та інших засобів спільної роботи.

DocuSign заявила, що розраховує з покупкою Liveoak розширити можливості своєї платформи Agreement Cloud, а точніше, її нового компонента DocuSign Notary. Цей додаток, що готується до виходу цього літа, надасть рішення для ситуацій, коли громадський нотаріус і підписанти знаходяться в різних місцях.

Окрім того, Notary допоможе поліпшити існуючий інструмент DocuSign eNotary, за допомогою якого нотаріуси можуть посвідчувати документи з електронними підписами.

DocuSign також має намір незалежно просувати платформу Liveoak для таких випадків, як відкриття рахунків або віртуальні перевірки, які вимагають особистої допомоги та аудиторського сліду.

Нове придбання довелося на період, сприятливий для бізнесу DocuSign. Минулого місяця компанія відзвітувала про збільшення виручки на 39%, заявивши, що через пандемію COVID-19 все більше людей стало користуватися її послугами.

Softline планує уважно вивчити нові технології DocuSign з дослідженням щодо перспектив використання на ринку України.