Пресрелізи та блог

Новий VR-шолом від Microsoft: новий крок до розвитку віртуальної реальності

  • Перегляди: 21982
Новини партнерів

Компанії Microsoft, HP і Valve представили нову спільну розробку — шолом віртуальної реальності Reverb G2. Він являє собою поліпшену версію попередньої моделі — Reverb G1.

У шоломі з'являться нові лінзи, а розширення залишиться на рівні 2160x2160. Частота оновлення екрану складає 90 Гц. З особливостей Reverb G2 варто виділити слайдер для регулювання відстані між очей. Він дозволить встановити значення на рівні від 60 до 68 мм.

У новому шоломі будуть використовуватися навушники від Valve. Можливе використання лише бездротових навушників, роз'єму під стандартні навушники немає. У Reverb G2 застосовується нове покоління контролерів з чотирма камерами і поліпшеним трекінгом. Ще однією важливою перевагою буде 6-метровий провід USB C - USB 3.0.

Softline вивчає новий шолом з метою використання у проєктах з доповненої та віртуальної реальності. Ми є партнерами Microsoft, тож маємо доступ до технічної документації, яка дозволить розробляти софт під нову версію шолома.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.