Пресрелізи та блог

Елена Соседка

Олена Сосєдка показала Concord Fintech Solutions у Азербайджані

  • Перегляди: 33495
Новини партнерів
Фінтех

Відкрита фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions розширює свою присутність на ринку і виходить на міжнародний рівень. Про це заявила її засновниця Олена Сосєдка (Елена Соседка) під час свого онлайн-виступу 28 січня на міжнародній конференції FINTEX Online в Азербайджані. Про це повідомляє Aziot.

Вона також підкреслила, що один з елементів екосистеми, процесинговий центр ProCard, став першим в Південно-Східній Європі сертифікованим партнером компанії Visa за програмою Ready for Fintech Enablers.

«Наразі ProCard використовує кілька банків, в тому числі й іноземних. Це важливий кейс в Україні, коли процесингова компанія надає послуги процесування іншим учасникам на міжнародному ринку. Крім того, в кінці минулого року ProCard першим в Південно-Східній Європі та СНД отримав статус партнера програми Visa Ready for Fintech Enablers », — підкреслила Олена Сосєдка (Елена Соседка).

За її словами, мета виходу Concord Fintech Solutions на міжнародний рівень — це налагодження співпраці між різними учасниками ринку і надання своєї інфраструктури компаніям, які планують запропонувати своїм клієнтам нові Фінтех-продукти.

«В основі екосистеми лежить стратегія win-win. У колаборації ми бачимо більше потенціалу для розвитку Фінтех-індустрії, ніж в конкуренції. Тільки в партнерстві та синергії можна створити по-справжньому проривний і інноваційний продукт на ринку », — підсумувала Сосєдка (Елена Соседка).

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.