Пресрелізи та блог

Оптичний міжчіповий інтерфейс досяг швидкості 1 Тб/с

Оптичний міжчіповий інтерфейс досяг швидкості 1 Тб/с

  • Перегляди: 942
Технологічні тренди

Американський стартап Ayar Labs показав перший в галузі терабітний пристрій оптичного введення-виведення з мультиплексуванням по довжині хвилі (WDM) для міжчіпових комунікацій.

«Чіплет» TeraPHY оснащений вісьмома оптичними портами, що не вимагають корекції помилок (Forward Error Correction, FEC). Їх загальна пропускна здатність становить 1,024 Тб/с, а енергоефективності — менше 5 пДж/біт при використанні власного джерела SuperNova від Ayar Labs з 64 адресованими довжинами хвиль (у вісім разів більше, ніж у комерційних продуктів). 

SuperNova також є першим продуктом, що відповідає новим галузевим специфікаціям MSA для передових оптичних комунікаційних додатків, і використовує інноваційні лазерні масиви фірми MACOM.

Стартап вважає цей анонс важливою віхою в забезпеченні оптичних з'єднань для додатків, що вимагають обробки великих обсягів даних, для міжчіпових комунікацій з низькою витратою енергії, а також для новітніх гетерогенних і дезагрегованих архітектур спільно упакованих чіплетів.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.