Пресрелізи та блог

Підсумки Національного бізнес-рейтингу: Softline отримала "золото"

  • Перегляди: 500

Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу 10 квітня 2013 надіслав на адресу компанії Softline підсумки обробки загальнонаціонального аналізу підприємств України. Згідно з ним Softline отримала високі оцінки. Це третє місце за видом діяльності «Розроблення стандартного програмного забезпечення» серед підприємств міста Києва і четверте місце серед підприємств всієї країни.

Дані для рейтингу за 2012 були надані Державним комітетом статистики України, а бали рейтингу обчислювалися у вигляді сумарного значення обсягу реалізованої продукції, чистого доходу, оплати праці фахівців. Рейтинг було складено виключно на підставі офіційних даних фінансової звітності усіх компаній України.

Згідно із загальними підсумками, компанія Softline увійшла до ТОП-7 підприємств-лідерів міста Києва в категорії «Великі підприємства» серед ІТ-компаній та в ТОП-10 підприємств-лідерів України в цій же категорії. Експерти відзначили компанію нагородою «Золото Рейтингу».

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.