Пресрелізи та блог

Підсумки Національного бізнес-рейтингу: Softline отримала "золото"

  • Перегляди: 370

Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу 10 квітня 2013 надіслав на адресу компанії Softline підсумки обробки загальнонаціонального аналізу підприємств України. Згідно з ним Softline отримала високі оцінки. Це третє місце за видом діяльності «Розроблення стандартного програмного забезпечення» серед підприємств міста Києва і четверте місце серед підприємств всієї країни.

Дані для рейтингу за 2012 були надані Державним комітетом статистики України, а бали рейтингу обчислювалися у вигляді сумарного значення обсягу реалізованої продукції, чистого доходу, оплати праці фахівців. Рейтинг було складено виключно на підставі офіційних даних фінансової звітності усіх компаній України.

Згідно із загальними підсумками, компанія Softline увійшла до ТОП-7 підприємств-лідерів міста Києва в категорії «Великі підприємства» серед ІТ-компаній та в ТОП-10 підприємств-лідерів України в цій же категорії. Експерти відзначили компанію нагородою «Золото Рейтингу».

Softline
Адреса приймальні:
Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 15/15
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua
Маршрут на Google Map

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.