Пресрелізи та блог

Представлення інформаційно - аналітичної системи "Електронна лікарня"

  • Перегляди: 517

4-6 березня в Києві відбулася третя спеціалізована медична виставка –форум «Здорова нація: здоровя жінки та дитини 2008».

Не дивлячись на те, що компанія перший раз брала участь у форумі, доклад Моісєєва Юрія викликав велику зацікавленість серед відвідувачів. Адже створення єдиного інформаційного простору медичних закладів допоможе протидіяти негативним медико-соціальним наслідкам. Оскільки це дає змогу створити систему комплексного, науково обґрунтованого аналізу динаміки стану здоров’я населення у зв’язку з різними соціальними, економічними, екологічними факторами, розробити на основі комп’ютерної технології науково-практичні програми боротьби з основними захворюваннями, значно збільшить продуктивність праці медичних працівників, підвищить ефективність використання ресурсів охорони здоров’я.

Метою побудови та впровадження Інформаційно-аналітичної системи „Електронна лікарня” є створення сучасної повнофункціональної системи, яка б сприяла ефективному вирішенню завдань, поставлених перед закладами охорони здоров’я.

Система розроблялась відповідно до Концепції державної політики інформатизації охорони здоров'я України. Основним завданням, що вирішує система, є автоматизація існуючих лікувально-діагностичних процесів закладів охорони здоров’я за допомогою інформаційно-аналітичної системи “Електронна лікарня”.

Дану виставку форум також відвідали заступник міністра охорони здоров'я України, віце-президент Академії медичних наук України, заступник голови Київської міської державної адміністрації та інші.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.