Пресрелізи та блог

Програмні продукти SOFTLINE IT — знову найкращі у 2011-му році

  • Перегляди: 499

Компанія SOFTLINE IT 16 серпня 2011 року під час урочистої церемонії нагородження учасників конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2011 року», яка проходила на території Національного комплексу «Експоцентр України», отримала статус «Виробник кращих вітчизняних товарів» в номінації «Розробка інформаційних систем та програмного забезпечення». А також вищу нагороду конкурсу. Перемогу компанії SOFTLINE IT принесли власні розробки — програмні продукти серії Megapoilis: системи електронного документообігу Megapolis.DocNet та Megapolis.Документообіг.

Конкурсна комісія особливо відзначила успішний досвід експлуатації систем серії Megapolis та попит на них як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках. Відтак, ці системи документообігу сьогодні працюють більше ніж у 70 підприємствах різної форми власності, що працюють як в Україні, так і у таких країнах як Грузія, Азейбарджан, Казахстан тощо. Компетентне журі звернула увагу на те, що системи документообігу серії Megapolis отримали схвальні відгуки від безпосередніх користувачів — співробітників великих українських компаній, що також приймали участь у виставці.

Megapolis.Документообіг — комплексне програмне рішення для створення систем управління документами та автоматизації ділових процесів органів державного сектору. Особливістю системи другої системи документообігу - Megapolis.DocNet - є те, що вона створена спеціально для потреб великиї комерційних компаній. Ця новітня система розроблена на основі 15-річного досвіду фахівців компанії SOFTLINE IT (попередня назва компанії — ЗАТ «Софтлайн»). Megapolis.DocNet дозволяє перейти до повністю безпаперового документообігу, а її інтерфейс адаптовано під потреби будь-якого користувача. Досвід впровадження показує, що навіть людина, яка ніколи у житті не користувалася комп’ютером, після декількох годин навчання з легкістю працює у системі електронного документообігу Megapolis.DocNet.

Основною метою впровадження систем серії Megapolis є підвищення прозорості, керованості та ефективності роботи. Ці системи охоплюють усі етапи життєвого циклу документів — від підготовки проектів документів до організації архівного зберігання документів (із забезпеченням функцій електронного архіву та електронного цифрового підпису).

Як зазначив віце-президент SOFTLINE IT Олександр Смірнов під час церемонії нагородження, «ця відзнака дуже важлива для нас як висока оцінка роботи нашого колективу і підприємств-партнерів. Разом ми створюємо високотехнологічну конкурентоздатну продукцію, але головне — вона подобається нашім клієнтам».

Відзначимо, що це — чергова відзнака програмних продуктів, розроблених фахівцями «Софтлан-IT». Відтак система електронного документообігу Megapolis.DocNet отримала перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Професійна премія в сфері банківських технологій, обладнання та послуг-2011» (відбувся наприкінці липня), у номінації «Сучасні системи електронного документообігу». А система Megapolis.Документообіг стає кращим вітчизняним товаром вже вдруге за історію національного конкурсу.

Про конкурс

Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар 2011 року» цього року присвячено 20-й річниці незалежності України в рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна». Організатор конкурсу — Національний комплекс «Експоцентр України».

Конкурс проводиться протягом семи років відповідно до Розпорядження Президента України від 25.12.2003 № 414/2003-рп, на виконання Указу Президента України від 24 вересня 2005 року № 1337/2005 та доручень Кабінету Міністрів України від 17.05.2010 № 26062/1/1-10 та від 21.02.2011 № 7699/1/1-11.

Головна мета та основні завдання конкурсу – популяризація та висвітлення досягнень українських підприємств, прискорення науково-технічного та технологічного оновлення виробництва, сприяння поширенню позитивної інформації власного регіону, збільшення частки вітчизняної продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках, підвищення ролі держави у забезпеченні конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

У конкурсі беруть участь підприємства, що мають юридичну реєстрацію та виробляють товари і послуги на території України. Серед номінованих товарів – промислова, сільськогосподарська та харчова продукція, а також наукові розробки, послуги  банків, оздоровчих закладів, готелів.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.