Пресрелізи та блог

Розробка Softline — важливий елемент Електронного урядування

  • Перегляди: 469

— У липні цього року в Україні запрацює система електронної взаємодії центральних органів влади — заявив голова Держінформнауки Володимир Семиноженко 11 квітня 2013 року під час наради, присвяченої впровадженню Електронного урядування.

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ) була розроблена за участю фахівців компанії Softline, а її завдання — інтеграція систем електронного документообігу органів виконавчої влади між собою. Тестову експлуатацію СЕВ ОВВ вже завершено і в даний момент йдуть підготовчі дії для промислової експлуатації, яка розпочнеться через три місяці. Протягом цього терміну, за словами Володимира Семиноженка, кожне відомство і міністерство має адаптувати свої системи електронного документообігу для роботи з СЕВ і обміну документами з Секретаріатом Кабміну.

Віце-президент компанії Softline Олександр Смірнов у свою чергу прокоментував ЗМІ, що впровадження цієї системи прискорить обробку державних рішень, а кожен документ буде оброблятися максимально ефективно й прозоро. Наприклад, система електронного документообігу, розроблена компанією Softline, дозволяє бачити те, коли документ надійшов в держустанову і що з ним відбувається далі: хто погоджує, у якого виконавця він знаходиться, як довго кожен фахівець обробляє документ і які зміни вносить до нього.

Про те, наскільки це важливо для держави, розповів Володимир Семиноженко. - Затягування узгодження урядових рішень пов'язано з тим, що обіг паперів перетворюється на так звані нелінійні хвилі. Потім важко знайти, хто починав ініціювати документ і чому він формулюється тільки через півроку, але зовсім не в тому вигляді, - пояснив він. А перехід на електронний документообіг дозволяє повністю позбавитись цих проблем.

Голова Держінформнауки підкреслив, що впровадження СЕВ ОВВ є важливим кроком до впровадження в Україні Електронного урядування. Важливим, але не останнім.

— Якщо ми подивимося на країну з точки зору національного, обласного та міського рівнів, то на національному рівні сьогодні діє та впроваджується система електронної взаємодії органів влади, яка інтегрована з системами електронного документообігу, система звернення громадян, єдине вікно подання електронної звітності, система обліку публічної інформації, ведуться електронні бази даних. Але приблизно у 28% центральних органів виконавчої влади не запроваджено електронний документообіг, - розповів Володимир Семиноженко. І цей пробіл потрібно якомога швидше ліквідувати.

Також, відповідно до Національного плану дій Президента щодо впровадження економічних реформ, в даний момент починаються роботи зі створення системи електронної взаємодії державних інформаційних ресурсів — держреєстрів. На етапі завершення також знаходиться реалізація Єдиного вікна подання електронної звітності.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.