Пресрелізи та блог

Розширені можливості Webex дозволяють поліпшити умови роботи

Розширені можливості Webex дозволяють поліпшити умови роботи

  • Перегляди: 522

Пандемія радикально змінила трудові процеси. Згідно з опитуванням Cisco Workforce of the Future, яке було присвячене майбутньому трудових ресурсів, працівники хотіли б зберегти переваги віддаленої роботи. Серед них і успішна робота в розосереджених командах (68%), і можливість самостійно планувати робочий час (62%), а 50% хочуть зберегти прискорені темпи прийняття рішень; 85% респондентів у новій трудової реальності віддали б пріоритет спільній роботі та ефективним комунікаціям.

З урахуванням цього Cisco анонсує для працюючих як в офісі, так і віддалено ряд інновацій, які організації зможуть впровадити вже в цьому році.

У новому дизайні елементи управління розташовані логічно і зручно. Вони не закривають загального контенту, при цьому їх розташування адаптується до розмірів екрану. Можна налаштувати Webex, і він прибере з екрана учасників без відеопотоку. Це лише один з безлічі нових параметрів, що настроюються.

Сторонні звуки під час Webex-нарад тепер в минулому. До кінця жовтня технологія, розроблена придбаної Cisco компанією BabbleLabs, не тільки прибере всі зайві звуки, а й підвищить якість звучання доповідача.

Cisco вперше запропонувала вбудовувати в обладнання спільної роботи датчики, які інформують користувачів і адміністраторів про стан навколишнього середовища, допомагаючи підтримувати комфортну обстановку на робочому місці. Раніше були анонсовані датчики рівня шуму і лічильники числа присутніх. Додаткові датчики повідомлять температуру і вологість в приміщенні, визначать освітленість і якість повітря. Крім того, розширено можливості при підрахунку числа учасників. Використовуючи технології машинного навчання, Webex допоможе забезпечити відповідність параметрам заповнюваності приміщень і підрахує всіх, хто носить або не носить маски. Швидке виявлення проблемних з точки зору навколишнього середовища приміщень допоможе підняти ефективність нарад як для офісних, так і для віддалених учасників.

Щоб забезпечити безпеку і оптимальне використання приміщень, треба по-новому підходити до організації нарад. Дві моделі Webex Room Navigator — це спеціалізовані пристрої, оснащені всіма згаданими вище датчиками. Пристрої розміщуються всередині і поза переговорних. Вони допомагають користувачам резервувати переговорні і постачають необхідними даними ІТ-адміністраторів і менеджерів по експлуатації.

Досвід показує, що коефіцієнт корисного завантаження приміщень вимірюють менше половини компаній. Відповідно, вони не можуть правильно розпланувати прибирання, а сьогодні це один з найбільш нагальних питань для працівників. Webex Control Hub надає таку необхідну інформацію про завантаження і стан переговорних, включаючи архівні дані про завантаження приміщень, про заплановані та скасовані наради, щодо зайнятості місць і рівнях шуму. Така аналітика допоможе керівництву оптимізувати використання нерухомості.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.