Пресрелізи та блог

Серця, що б'ються в унісон. Життя продовжується.

  • Перегляди: 543

Як ми сповіщали раніше, компанія «Софтлайн» приймала активну спонсорську участь в допомозі Азербайджанським дітям , яким біла потрібна операція на серці.

Сьогодні ця подія отримала нове дихання.

Директор Київського міського центру серця, доктор медичних наук, Тодуров Борис Михайлович вручив лист подяки віце-президенту компанії «Софтлайн» Смирнову Олександру Юрійовичу.

«Від імені всього нашого персоналу подякувати вашій організації за той чистосердечний та такий необхідний крок – допомогу дітям, які мають право на життя, - сказав на початку зустрічі доктор Тодуров. – Я дуже радий сказати вам, що Тахір Назаров (чотирирічний хлопчик з Азербайджану, прооперований в серпні у Центрі серця) успішно пройшов реабілітацію після операції та повернувся додому. Хочу висловити впевненість, що дивлячись на ваш приклад, не тільки організації, але й політики та бізнесмени звернуть увагу на проблему дитячих серцевих захворювань та внесуть свою частку допомогу у спасіння дитячих життів. На сьогодні за статистикою тільки 30% тих, хто потребує допомоги, отримують її».

Він також зазначив, що встановлення тісних взаємовідносин з Азербайджаном по медичній лінії вкрай потрібне ,оскільки рівень медичного обслуговування у нас значно кращий і допомога дітям сьогодні дуже актуальна.

«Зі свого боку хочу завірити, - сказав Олександр Смирнов, - що ми і надалі будемо приймати активну участь в питаннях спасіння дитячих життів. Крім того, вважаємо за можливе та необхідне розглянути нові можливості у взаємовідносинах з Азербайджаном в медичних питаннях. Вважаємо, що наприклад, ваш приїзд в цю країни з пропозицією діагностики дітей на місці був би цікавим і для вас, і потрібним для дітей, оскільки міг би виявити тих ,кому потрібна серйозна та своєчасна допомога».

Після бесіди в медичному центрі для співробітників компанії «Софтлайн» була проведена екскурсія. Їм показали палати, зони відпочинку для дітей, реанімаційну для новонароджених, а також ноу-хау Центру – персональне «таксі» для маленьких пацієнтів, за допомогою якого вони «їздять» на операції та серйозні процедури. В центрі робиться все для того, щоб маленькі пацієнти відчували себе комфортно та могли правильно налаштуватися на операцію.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.