Пресрелізи та блог

«Софтлайн» увів електронний документообіг в Фонді Гейдара Алієва (Азербайджан)

  • Перегляди: 496

ЗАТ „Софтлайн” закінчив впроваджувати систему електронного документообігу Megapolis.DocNet у Фонді Гейдара Алієва в Азербайджані.

Таким чином, на якісно новий рівень виведено обробку звернень громадян і юридичних осіб до Фонду Алієва. Технічною особливістю цього проекту стало те, що фахівці компанії адаптували українське програмне забезпечення до азербайджанської мови.
“3 грудня систему було введено в промислову експлуатацію. Цей проект є першим, реалізованим на території Азербайджану”, - повідомляє Євген Малашенко, менеджер проектів ЗАТ „Софтлайн”. За його словами, система Megapolis.DocNet дозволить підвищити ефективність фонду, здійснюючи позитивний вплив на різні сфери його діяльності – науку, культуру, спорт, освіту тощо”.

Систему Megapolis.DocNet 1.0 для Фонду Алієва встановили  з такими її підсистемами і функціями:

  • Реєстрація вхідних і вихідних документів
  • Підготовка проектів вихідних документів
  • Літопис справ Першої леді
  • Нанесення реєстраційної позначки у вигляді штрих-коду
  • Сканування вхідних документів.

Співпраця з Фондом Алієва є частиною стратегії входження ЗАТ „Софтлайн” на азербайджанський ІТ-ринок. Перший проект виконано спільно зі спеціалістами компанії „Ультра”.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.