Пресрелізи та блог

«Софтлайн» захистив страховиків та їх клієнтів від шахраїв

  • Перегляди: 487

Цього року компанія «Софтлайн» закінчила річний проект зі створення сховища даних по полісах страхування громадянської відповідальності для Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ). У ході проекту компанія вперше розробила структуру сховища, а також створила програмне забезпечення імпорту та звітності.

«Введення централізованої бази даних допоможе потерпілим у ДТП швидше встановити страховика з метою одержання компенсації збитку і буде сприяти протидії страховим шахрайствам», – зазначив президент МТСБУ Володимир Романишин.

За даними компанії, страховики вже почали вносити в базу даних відомості про укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ) за поточний рік, а також протягом попередніх п'яти років. «Ми плануємо, що з 1 липня цього року база даних буде містити повну інформацію щодо здійснення цього виду страхування за весь період чинності базового закону», – підкреслив Володимир Романишин.

«У цьому проекті ми вперше мали змогу розробити й впровадити сховища даних. Набутий досвід дасть можливість створювати подібні бази даних і для інших компаній», – зазначають розробники.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.