Пресрелізи та блог

Softline: дистанційна робота — головна технологія сучасного бізнесу

  • Перегляди: 464

12 березня 2012 року, Київ. Компанія Softline прогнозує зростання попиту на технології віртуалізації у всьому світі. Така думка базується на опублікованому звіті агентства Citrix Global Index Workshifting. У ньому вказано на те, що до кінця 2013 р. 93% від загального числа організацій будуть пропонувати своїм співробітникам можливість використовувати workshifting — роботу поза офісом.

Для порівняння: сьогодні таку можливість пропонує лише 37% ведучих світових компанії.

Мобільна робота ефективна, коли використання технологій і політик дає співробітникам можливість діяти поза офісом, використовуючи бездротове підключення та особисті пристрої, настільки ж продуктивно, як якщо б вони перебували в офісі з можливістю підключення до корпоративної мережі з робочого пристрою. Концепція workshifting полягає в тому, що робочі процеси виконуються в оптимальному місці, в необхідні терміни і з залученням усіх наявних ресурсів.

Для співробітників це означає, що вони можуть продуктивно працювати там, де їм найбільш зручно. Для компаній — що вони можуть скоротити за рахунок цього організаційні та ІТ-витрати, дозволяючи співробітникам працювати в будь-якому місці, в зручний для них час і на будь-якому пристрої.

Концепція workshifting має ряд безперечних переваг, які включають в себе підвищення продуктивності і рухливості бізнесу, а також мобільності і гнучкості співробітників.

Керівники ІТ-підрозділів називають такі переваги концепції workshifting:

- Надання співробітникам можливості вибирати оптимальний час, місце і пристрій для роботи. 71% від загального числа респондентів вказали, що вони використовують політику workshifting для того, щоб співробітники могли працювати із будь-якого місця, і 63% — щоб працювати з дому у разі необїідності.

- Забезпечення безперебійного доступу персоналу до робочих столів і додатків при виникненні будь-якого роду збоїв в роботі. 94% від загального числа опитаних ІТ-керівників відзначили високу ступінь важливості безперебійної роботи бізнесу, а 93% погодилися, що ключовим елементом досягнення цієї мети є віртуалізація робочих місць.

- Зниження трудових і відрядних витрат, а також витрат на оренду чи придбання офісу за рахунок використання гнучкого робочого графіка та використання в роботі передових методів телекомунікацій. Економія коштів є одним з основних плюсів концепції workshifting і включає в себе скорочення кадрових витрат на 45%, збільшення можливості залучення робітників з регіонів з низькими виробничими витратами - на 39%, зниження витрат на нерухомість - на 38%, а також на забезпечення екологічної стійкості - на 26%.

- Залучення і утримання кращих співробітників за допомогою надання їм гнучкого робочого графіка і можливості працювати віддалено завдяки сучасним телекомунікаційним рішенням. 51% від загального числа опитаних ІТ-керівників зазначили, що використання політики workshifting дозволило їм залучити й утримати найталановитіших співробітників. Майже половина респондентів також вказує на те, що workshifting дозволяє організаціям підключитися до резерву робочої сили за рахунок ефективної організації передачі частини завдань стороннім виконавцям, тимчасовим працівникам і консультантам.

Віртуалізація робочих місць стає ключовим компонентом у створенні більш гнучкого робочого процесу: згідно з опитуванням, 91% організацій планує впровадити інфраструктуру віртуальних десктопів до кінця 2013 р. 57% опитаних відзначили, що однією з цілей впровадження планованого або вже йде впровадження віртуалізації є реалізація концепції workshifting.

Незалежне дослідження Citrix Workshifting Index грунтується на відповідях 1100 керівників ІТ-підрозділів компаній, розташованих в одинадцяти країнах (по сто в кожній країні): Австралії, Бразилії, Канаді, Китаї, Франції, Німеччини, Індії, Японії, Голландії, Сполученому Королівстві Великобританії та Сполучених Штатах Америки (США). Три чверті опитаних працюють в організаціях з числом співробітників 1000 і більше осіб, 1/4 - в компаніях з числом співробітників від 500 до 999.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.