Пресрелізи та блог

Softline надає послугу інформування за допомогою смс-розсилки

Softline надає послугу інформування за допомогою смс-розсилки

  • Перегляди: 1271

Днями міністерства Мінцифра та МОЗ звернулися до операторів мобільного зв’язку з проханням зробити розсилку інформаційних повідомлень своїм абонентам.

Державні органи влади за допомогою операторів здійснили вже дві смс-розсилки. "Плануємо й надалі користуватись цим зручним інструментом, який дозволяє вчасно інформувати громадян та закликати дотримуватись режиму карантину", — відзначається у пресрелізі Мінцифри.

При таких розсилках повідомлень ніякі персональні дані абонентів не розголошуються і не передаються державним органам. Мінцифра тільки визначає коло людей, яким необхідно надіслати СМС (наприклад, абоненти, що перебували у роумінгу у певних країнах), а оператор самостійно, за наявними у нього даними, робить таку розсилку.

Своєю чергою Softline пропонує здійснювати таку розсилку і бізнесу. Технічну можливість надає наше дочірнє підприємство "Софтлайн Мобільні Системи". Сервіс розсилки смс-повідомлень дозволяє швидко та ефективно оповістити Ваших клієнтів, партнерів і співробітників за допомогою SMS. Скористатися послугою можна на сайті компанії.

Бізнес, який змушений наразі перейти в онлайн, часто не має можливості повідомити про те, що продовжує працювати та про нові способи отримання товарів та послуг. І наш сервіс може допомогти.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.