Пресрелізи та блог

Softline отримала особливу подяку прем’єр-міністра України

  • Перегляди: 497

У вівторок, 20 березня, засновники і топ-менеджери компанії Softline разом із представниками ділової еліти країни відсвяткували 20-ти річчя від дня заснування Українського союзу промисловців і підприємців. Під час події їх особисто привітав прем’єр-міністр України.

Український союз підприємців і промисловців — незвичайна організація. Двадцять років тому її створили лідери українського бізнесу заради збереження промислового, інтелектуального, технічного та наукового потенціалу країни та розпочали новий відлік історії української економіки та підприємництва.

—    Усі учасники цієї організації зробили сенсом свого життя захист національних економічних  інтересів держави та гідно виконують цю місію протягом новітньої української історії — заявив на урочистому засіданні УСПП, присвяченому 20-річчю організації, її президент, народний депутат Анатолій Кінах.

Під час події прем’єр оголосив привітання Президента України. Також високу оцінку двадцятирічній діяльності членів УСПП дав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Олександр Смірнов отримав відзнаку. Компанія Softline пишається тим, що є членом Правління УСПП вже багато років. — Ми є одним із лідерів своєї галузі і об’єдналися заради спільної мети, розбудови економіки держави, із такими ж провідними  підприємствами країни, — відзначив віце-президент Softline Олександр Смірнов під час події.

Органи державної влади високо оцінили внесок компанії Softline у розвиток української економіки, громадянського суспільства. З нагоди ювілею Союзу — 20-річчя від дня заснування — прем’єр особисто нагородив людей, які своєю наполегливою працею творять історію країни. Нам особливо приємно відзначити серед них почесного президента компанії Softline Антона Марреро та віце-президента Юрія Сивицького. Не дивлячись на те, що сьогодні вони працюють в іншій організації, за час своєї роботи над розробкою та впровадженням програмних продуктів високої складності для держави, вони заслужили величезну повагу з боку держави та суспільства.

Відзнаку із рук прем’єр-міністра «За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузей економіки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм» особисто отримав віце-президент Softline Олександр Смірнов.

Компанія Softline у ці святкові дні вітає УСПП із ювілеєм. Адже ця організація створила систему взаємодії бізнесу і влади, а також стала постійно діючим комунікаційним майданчиком між сферами управління державою, регіонами та діловою спільнотою, конкретними підприємствами. Саме такі об’єднання як УСПП допомагають розвивати економіку країни, підвищувати її авторитет на світовій арені та збільшувати особистий добробут кожного її громадянина. А компанія Softline завжди підтримувала і буде підтримувати організації, метою яких є розвиток Україні. І приймати в них безпосередню активну участь.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.