Пресрелізи та блог

Softline оцінила можливості використання Google Apps для бізнесу

  • Перегляди: 429

31 березня в центрі «Паритет» пройшла презентація можливостей додатків Google для бізнесу. Фахівці компанії «Софтлайн-ІТ» поряд з іншими експертами оцінили функціонал від цього ІТ-гіганта.

Інструменти Google Apps для бізнесу дозволяють співробітникам компанії бути завжди на зв'язку, спільно працювати з документами, спілкуватися онлайн, обмінюватися інформацією - для мікробізнесу цього цілком достатньо. По суті, це причина для багатьох малих бізнесів взагалі відмовитися від Exchange. Хоча плагін працює тільки із платної версією Google, все одно не складно порахувати, що Google Apps обійдеться більш ніж в два рази дешевше.

Google Apps Sync працює з Outlook 2003 і 2007 під Windows. Всі зміни в контактах, листах і календарі, зроблені в Outlook, практично миттєво стають доступні онлайн. І навпаки. Крім того, плагін вміє шукати імейли в глобальному списку адрес - загальному списку імейл-адрес компанії. До того ж, при установці, плагін допомагає імпортувати всі дані з біржі без допомоги адміна.

Проте в компанії Microsoft не згодні з тим, що Google Apps здатний «убити» їх технології. «По факту, самі керівники Google не вірять в те, що їхні інструменти здатні замістити Microsoft Office. Google Apps дають незвичний і неспроможний користувальницький досвід. Опції випускаються без анонсу, а деякі навіть не мають інструкції, що може збільшити потребу в дзвінках в службу підтримки і ризиковано для бізнесу. Також, Google Apps надаються виключно он-лайн, тому користувачі постійно повинні бути підключені до мережі Інтернет, щоб отримає максимум можливостей інструментів сервісу », - йдеться в повідомленні Microsoft.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.