Пресрелізи та блог

Softline підтримує концепцію електронного кримінального провадження

Softline підтримує концепцію електронного кримінального провадження

  • Перегляди: 1028

Пропонується впровадження інформаційно-аналітичної системи управління процесами досудового розслідування в рамках реформи прокуратури

У п’ятницю, 27 березня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора пройшла зустріч Генерального прокурора Ірини Венедіктової з очільницею Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Екою Ткешелашвілі, першим заступником Директора НАБУ Гізо Углавою та народними депутатами - членами Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України.

Мова йшла про продовження реформи прокуратури та  впровадження інформаційно-аналітичної системи управління процесами досудового розслідування як одного з її елементів.

«Впровадження сучасних інформаційно-аналітичних систем покращить ефективність розслідування кримінальних проваджень. Нам важливо прискорити процес діджиталізації у системі юстиції. Адже такі оновлення - важлива складова реформи і органів прокуратури», - підкреслила Ірина Венедіктова. Голова профільного Комітету ВРУ Денис Монастирський також підтримав ініціативу, окремо зупинившись на майбутніх перевагах та практичності роботи системи електронного кримінального провадження.

Першими систему у дії перевірять у своїй роботі антикорупційні органи – Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд України.

Softline підтримує концепцію електронного кримінального провадження та готова запропонувати державним органам влади свої компетенції та технології. Особливо в питаннях захисту інформації та побудови КСЗІ.

Електронне кримінальне провадження — це інформаційна система, що оцифровує паперову документацію, дозволяє обмінюватись файлами в кримінальних справах. Система має спростити роботу усіх, хто залучений до кримінальних розслідувань, особливо поліції, прокурорів та суддів. Тож це інструмент адміністрування та управління електронними версіями файлів кримінальних справ. Такі документи, як плани кримінальних розслідувань, докази, допити, погодження та рапорти стають миттєво доступними онлайн, що одночасно дозволяє прокурорам ефективно виконувати функцію нагляду.

Компанії Intecracy Group, які мають досвід розробки реєстрів високого рівня складності, також пропонують інтегрувати інформаційну систему з іншими базами даних, які стануть аналітичними інструментами для правоохоронців: базою даних судів та реєстрами (права власності на нерухомість, земельним, транспортних засобів тощо).

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.