Пресрелізи та блог

Softline підтримує соціальні ініціативи українського бізнесу

  • Перегляди: 657

У п’ятницю, 20 квітня, компанія Softline взяла участь у конференції «Національна політика з соціальної   відповідальності бізнесу як дієвий інструмент діалогу влади, бізнесу та суспільства», що пройшла у виставковому центрі «Українській дім».

Ділова громада та експертне середовище висловили впевненість у тому, що питаннями розвитку СВБ мають перейматися не лише самі компанії, громадські об’єднання ділової спільноти, експертні й міжнародні організації, але й органи державної влади, як це робиться в багатьох країнах світу. Державна політика з СВБ має сприяти впровадженню стимулів для поширення практики соціальної відповідальності, підвищенню обізнаності бізнесу і громади щодо СВБ, поширенню стандартів та систем корпоративного управління, досвіду українських компаній, заохоченню компаній до розвитку нефінансової звітності.

Потреба у вироблені державної політики в сфері СВБ актуалізована ще й сучасними інтеграційними процесами, оскільки провідні світові компанії, обираючи партнерів на ринках, що розвиваються, приділяють велику увагу дотримання ними стандартів щодо забезпечення прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища тощо.

Національна стратегія соціальної відповідальності бізнесу в Україні, що підготовлена діловою громадою спільно з Мережею Глобального договору ООН в Україні, Центром розвитку КСВ та УСПП покликана стати підґрунтям для інтеграції основних норм і правил СВБ у діяльність українських компаній, сприяти поглибленню діалогу між владою, реальним сектором і суспільством.

Розглянувши проект Стратегії, учасники конференції дійшли згоди у тому, що її потрібно затверджувати на високому державному рівні. Відтак з метою доопрацювання даного документу, а також вироблення програми її виконання, прийнято рішення про створення міжвідомчої робочої групи, що складатиметься з представників влади, наукового середовища, реального сектору економіки та громадськості. Відповідне звернення буде спрямовано громадським організаціям, об’єднання ділової спільноти та Кабінету міністрів України.

Після завершення цієї роботи ділова спільнота має намір звернутися до уряду з пропозицією затвердити Національну стратегію соціальної відповідальності бізнесу та програму її виконання як документи, які мають надзвичайне значення для соціально-економічного життя країни, її гідного позиціонування у процесах світової, європейської інтеграції, відповідального ставлення до проблем суспільства і навколишнього середовища.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.