Пресрелізи та блог

Softline показала систему «Розумний банк-2011»

  • Перегляди: 484

1 жовтня 2011 компанія Softline провела презентацію технологій для банківського сектора під загальною назвою «Розумний банк-2011». Презентацію почали з того, що інформаційні технології є одним з найбільш ефективних інструментів бізнесу. Саме тому банки, що прагнуть вистояти в гострій конкурентній боротьбі і знайти реальні шанси на подальшу перспективу розвитку, приділяють інформаційним технологіям пильну увагу.

Головною тенденцією залишається зниження операційних витрат. Саме тому на перший план виходять самообслуговування клієнтів як можливість серйозно знизити витрати. Крім того, банкірам потрібен всебічний аналіз і сегментування клієнтської бази. Для цього компанія Softline показала програмний продукт, який дозволяє створювати, зберігати і сегментувати клієнтську базу за різними ознаками.

З іншого боку, банки хочуть зробити візит клієнта до відділення більш комфортним. Йдеться про впровадження системи електронних черг, «електронних касирів» (броньованих кас-автоматів по прийому та видачі готівки) та інших подібних ІТ-системах.

Також в даний момент банки змушені приділяти пильну увагу питанням безпеки. Зростання ринку ІБ пов'язаний з появою нових загроз (зокрема, ризиків витоку конфіденційної інформації), з жорсткістю вимог регуляторів, поширенням нових способів доставки додатків (SaaS) і моделей обчислень (віртуалізація, хмарні обчислення).

Також важливою тенденцією є широке поширення персональних засобів аутентифікації і ЕЦП (USB-ключів, смарт-карт). Стає все більш затребуваним централізоване управління вже впровадженими засобами захисту інформації. Зростаюча популярність мобільного доступу до корпоративних ресурсів сприяє збільшенню попиту на засоби двофакторної аутентифікації з використанням одноразових паролів.

Не можна не відзначити й розвиток таких напрямків, як корпоративна телефонія, в тому числі IP-телефонія, супутникові канали зв'язку. Компанія Софтлайн-ІТ »пропонує рішення для банків, які здатні задовольнити попит будь-якої фінансової організації на 100%.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.