Пресрелізи та блог

Softline представляє Unified Computing System-3 від Cisco

  • Перегляди: 457

12 березня, Київ. Компанія Cisco, стратегічний партнер Softline, презентувала нову лінійку серверного обладнання для датацентрів, а також нові мережеві рішення. Це вже третє покоління платформи Fabric Computing Platform. Головні зміни: полегшена підтримка віртуалізації, хмарних обчислень і "великих даних". Компанія буде готова пропонувати рішення на базі цієї технології вже з червня.

Сервери Cisco Unified Computing System (UCS) третього покоління підтримують нові серверні процесори Intel Xeon E5-2600 на базі мікроархітектури Sandy Bridge. Завдяки новій апаратній начинці, оновлені сервери підтримують у вісім разів більше пам'яті і мають у чотири рази більш продуктивну підсистему вводу/виводу у порівнянні із попередніми серверами UCS.

Також нове рішення UCS Manager тепер підтримує стієчні сервери Cisco UCS, тоді як раніше підтримувалися лише блейд-сервери. Додатково до цього Cisco випустила разом із серверами нові модулі вводу/виводу, інтерконекти і розширювачі. Із 2009 року, коли лінійка компанії була вперше представлена, у Cisco з'явилося близько 11 000 корпоративних клієнтів, а річний обсяг продажів даного обладнання досяг 1,3 млрд доларів.

Нові сервери включають в себе один блейд-сервер і два сервера для монтажу в стійку. Усі працюють на базі Xeon E5-2600. Так, новий блейд-сервер Cisco UCS B200 M3 Blade Server поставляється в зменшеному блейд-корпусі, підтримує до 24 DIMM-модулів і забезпечує пропускну здатність до 80 гігабіт по смузі.

Стієчний сервер UCS C220 M3 Rack Server виконаний в 1-юнітовом корпусі і призначений для обслуговування веб-сайтів або розподілених баз даних. У свою чергу 2-юнітовий сервер C240 ​​M3 Rack Server орієнтований на навантаження, пов'язані із зберіганням великих обсягів даних. Усі представлені сервери підтримують систему управління Cisco UCS Manager, що дозволяє управляти великим серверним доменом із однієї консолі.

Одночасно із серверами, компанія випустила нові модулі вводу/виводу 2204xp, що пропонують пропускну здатність в 80 або 160 гігабіт на секунду на одне шасі блейд-серверів. Також модулі можна використовувати як систему балансування навантаження між окремими блейд-серверами, встановленими в одне серверне шасі.

Нарешті, останньою новинкою компанії став USC 6296UP Fabric Interconnect, що використовується для підключення екстендерів Nexus в разі великого використання серверів UCS в масштабах датацентрів. Тут продуктивність комутаторів була збільшена з 960 Гбіт / сек до 1,92 Тбіт / сек, а затримка при передачі сигналу між двома портами тепер складає менше 2 мікросекунд.

Softline
Адреса:
Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13
тел.: +38 044 323 00 80
email: info@softline.ua

Компанія

Основні послуги

Входить до:

Intecracy Group
Intecracy Group — об'єднання компаній, що працюють у сфері високих технологій, кожна з яких досягла високого рівня компетенції у своєму напрямку діяльності.