Softline представила технологію «Об'єднаних комунікацій»

  • Перегляди: 208

10 вересня 2011 Softline в бізнес-центрі «Хай-Тек парк» провела презентацію систем об'єднаних комунікацій для бізнесу. Об'єднані комунікації, уніфіковані комунікації, уніфіковані комунікації - суть терміна одна - це інтуїтивно-зрозуміла загальна система спільної роботи і корпоративного спілкування, яка об'єднує в єдиному інтерфейсі різні засоби зв'язку сучасного офісу - електронну пошту, традиційний телефон, факс, календар, обмін миттєвими повідомленнями, конференції.

Відомості про доступність або «про присутність» співробітника на робочому місці (так званий «статус присутності») допомагають користувачам швидко і легко зв'язуватися з потрібними людьми найкращим способом.

У ході заходу була представлена система об'єднаних комунікацій від компанії Softline, в основі якої лежить технологія MS Exchange Server 2010. Система Exchange 2010 UM базується на технічному фундаменті Exchange 2007 UM і доповнює попередню версію рядом нових функцій. Завдяки розширеним засобів мовної підтримки, можливості зберігати конфіденційність голосових повідомлень і функції попереднього перегляду голосових повідомлень і без того корисний продукт став більш зручним і універсальним.